המלצות.

על אף המפגשים הבודדים שלנו, נראה כי תחושת ההיכרות לא תואמת את כמות המפגשים שלנו

שלי היא ללא ספק מנהלת אסטרטגית, מהירת קליטה, נעימה ואסרטיבית, נהניתי לעבוד איתה. יכולת שיקוף הפרטים ודרכי הפעולה היו טובות ונכונות לי ולעסק אותו הקמתי.

אני לא רק ממליצה אלא אפילו, הענקתי במתנה שעות ייעוץ של שלי למשהי שיקרה לליבי.

ה. יזמת ובעלת עסק

הרגשתי שאת שם בשבילי

ראיתי פירסומים שלך בפייסבוק. הסתכלתי גם באתר, והתחלתי לעקוב. נראית לי מבינה בתחום, אחת שאומרת דברי טעם וגם אמיתית מאוד. לא אחת ש"תקשקש" לי את הסיסמאות המקובלות. התרשמתי שאם תחליטי ללוות אותי, תהיי שם איתי לאורך כל הדרך, כולל טעויות ולקחים.

מעבר למומחיות סייעת לי גם להתאים את הדברים מבחינת עלות-תועלת, לא לבזבז כסף מיותר ולהשקיע בדברים הנכונים.
המטרה היתה ליצור מותג, לצורך הגדלת נטוורקינג ובהמשך גיוס לקוחות, להבין איך לעשות את זה נכון, לראות מה אני לא יודע, ללמוד מטעויות של אחרים, ובנוסף שתהיה לי יועצת ללא שום אינטרסים פרט לאינטרס שלי, ושאיתה אוכל לבדוק לפי הצורך רעיונות חדשים ולהתייעץ לפני עשיית צעדים מהותיים.
אני אשמח לקבל ממך יעוץ גם בהמשך.

ע. עו"ד שותף

A brilliant professional and a gifted consultant! Got to know Shelly through a mutual project

we've worked on. Outstanding ability to understand the big picture while paying attention to the smallest details. Super creative and out of the box thinker with in-depth knowledge and expertise in her field. On top, she's just fun to be around. With Shelly you'll always learn something new, meet the challenge and hit the mark.

M. Sales & Business Development Executive

הצלחתי להפוך את המיתוג של החברה ב180 מעלות​

מחברה שהתקשתה לגייס מועמדים, שחוותה אנרגיה של מרמור והרבה מאוד פוליטיקה ארגונית רעילה, הצלחתי לשנות את הכיוון שאליו נשבה הרוח. חשבתי שכל מה שאני צריך זה לוגו חדש, אבל הבנתי מהר מאוד שתהליך מיתוג מחדש מצריך חשיבה אסטרטגית ניהולית מקיפה. 
שלי ליוותה אותי כמעט שנה בניהול פרוייקט המיתוג וגם בדיוק החזון של החברה, האופן שבו אני מנהל את המנהלים שלי ואת העובדים שלי. היום אנחנו במקום אחר לגמרי. זה פשוט מדהים מה שעשינו ביחד. 

מ. מנכ"ל חברת פינטק​

קיבלתי את הכאפה של החיים שלי בשיחה איתך

היה לי קשה, כעסתי, אבל אחרי שהתפזרנו הביתה והיה לי זמן לחשוב פתאום נפלו לי כל כך הרבה אסימונים. זאת פשוט סימפוניה מרגשת, אני יודעת עכשיו בדיוק מה אני צריכה לעשות"

ש. מנכל"ית

here are a lot of branding experts but Shelly Sever it's something else

 experience, Shelly will wisely advise you on what is the best way to brand your business in light of the goals set. Shelly's tips are worth their weight in gold, her essays are worth money and her ideas are very helpful. As one who has made Shelly his mentor I highly recommend Shelly when it comes to branding your business and marketing plans. Give it a try and you'll be hooked. My word.

Y. Video Content Strategy

עם שלי הרגשתי חיבור, מהבחינה הרגשית ומהבחינה המקצועית

חשתי נח לשקף לה את הסיטואציה הסבוכה שאליה נקלעתי בפתיחות, שיש אוזן קשבת. שלי ידעה בדיוק איזה כלים לתת לי על מנת לפשט את התהליכים המורכבים שבהם הייתי. הכלים עזרו לי לקבל החלטות במספר הצמתים אשר נקלעתי אליהם במהלך החצי שנה האחרונה. לשלי יש יכולות לקחת סיטואציות ולפשטם על מנת לתת את הכלים הנכונים לקבלת החלטות בתחום הקריירה.

ש. מנהלת בקרת איכות

שלי הובילה אותי בתהליך אסטרטגי ממוקד, ובשילוב בין מתודלוגיה, נסיון מקצועי, והרבה חוכמה

שלי הצליחה להוביל אותי לתובנות ששינוי את הדרך בה אני רואה את ההתפתחות המקצועית שלי. המפגשים עם שלי העניקו לי ארגז כלים לבניית אסטרטגיה מוכוונת תוצאות בכל תחום בחיי. ביחד איתה הגדרתי יעדים ותכניות פעולה בתחום המקצועי וכמו כן בתחום האישי. שלי ליוותה אותי במשך כשלושה חודשים, ואימנה אותי במתודלוגיה פרקטית שרלוונטית בפרט בתחום העסקי בו העשייה מוכוונת תוצאות. יחד חידדנו את חזון המחלקה בה אני עובדת, את תפקיד הצוות אותו אני מובילה, ואת הגדרת התפקיד שלי.

מ. Head Of Legal Operation ​

מניסיון אישי מוצלח, אני ממליצה בחום רב על שלי

היא יסודית, מקצועית, מסורה, יצירתית ולא פחות חשוב, עם לב ענק וחם. מדובר בתהליך יסודי ועמוק עם תובנות שתוכלו לקחת הלאה לכל תחומי החיים.

א. מנכ"לית